Reprezentacja pracowników w sprawach z zakresu prawa pracy

Reprezentacja pracowników w sprawach z zakresu prawa pracy

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. ma długoletnie doświadczenie w dziedzinie prawa pracy, tak od strony pracownika, jak i pracodawcy. Nasza działalność skupia się nie tylko na prowadzeniu spraw sądowych, ale także na doradztwie w obszarze bieżącej interpretacji prawa pracy.

Prawo pracy – rola kancelarii radców prawnych

Reprezentując Pracodawców, na co dzień pomagamy im w tworzeniu wszelkiego typu dokumentacji na etapie powstania stosunku pracy, jego kontynuacji oraz zakończenia. Udzielana przez nas pomoc prawna ma za zadanie nie tylko poprowadzić naszych Klientów przez te stadia, ale także uchronić ich przed sporami sądowymi z pracownikami. Zdajemy sobie sprawę, że wraz z rozkwitem prowadzonej działalności gospodarczej, stosowanie prawa pracy jest coraz większym wyzwaniem. W związku z tym naszym celem jest praca w sposób niewidoczny dla Klienta, który dzięki temu może skupić się na prowadzeniu biznesu, a nie na zawiłościach prawnych.

Prawo pracy – radca prawny w roli pełnomocnika Pracownika

Niezwykle często występujemy w roli pełnomocnika Pracownika. W tym zakresie znacznie częściej nasza praca skupia się na prowadzeniu spraw sądowych dotyczących nawiązania stosunku pracy, bezprawnego zwolnienia lub chociażby godzin nadliczbowych. Niewątpliwie wymaga to od nas zupełnie odmiennego zaangażowania, ponieważ tego rodzaju sprawy charakteryzują się znacznymi problemami na tle postępowania dowodowego. Tym samym przekonanie sądu do racji naszego Klienta jest dużym wyzwaniem.