Kancelaria prawna – odszkodowania za błędy lekarskie

Kancelaria prawna – odszkodowania za błędy lekarskie

Dział dochodzenia odszkodowań Kancelarii Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. jest rozbudowany. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za wypadki komunikacyjne, za zagubiony bagaż czy nieudane wakacje lub za szkodę będącą wynikiem czynów niedozwolonych, takich jak błędy medyczne i pobicie. Przykłady tego typu zdarzeń można nieprzerwanie wymieniać, ale ważne jest to, że każdorazowo w przypadku zaistnienia szkody jesteśmy przygotowani do udzielenia pomocy prawnej.

Odszkodowania za błędy lekarskie i wypadki komunikacyjne

W naszej codziennej pracy podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w różnego rodzaju sprawach. Posiadamy doświadczenie w odszkodowaniach powstałych w wyniku wypadków zarówno komunikacyjnych, jak i innych, jak np. upadek na śliskiej nawierzchni. Nierzadko prowadzimy również sprawy wynikłe ze szkody zaistniałe w trakcie wyjazdów wakacyjnych, związanych m.in. z rozbieżnościami w wykupionej ofercie a faktycznym stanem hotelu czy kiedy bezprawnie nie wpuszczono nas na pokład samolotu. Zwracają się do nas też osoby poszkodowane na skutek błędów medycznych, takich jak leczenie przez dentystę wbrew zasadom sztuki lekarskiej, powikłania przy operacji lub porodzie czy podanie nieodpowiednich leków.

Rola kancelarii radców prawnych w sprawach o odszkodowanie

Podczas prowadzenia spraw odszkodowawczych mierzymy się z drastycznymi doświadczeniami naszych Klientów, jak wypadek komunikacyjny, w którym zginęła bliska im osoba, pobicie czy kalectwo spowodowane przez niekompetentnego lekarza. Zawsze wiąże się to także z wieloletnią traumą, z jaką zgłaszają się do nas poszkodowani. Naszą powinnością w takim przypadku jest ocena stanu faktycznego, a następnie na jego podstawie kalkulacja jakich kwot może dociekać nasz Klient. Brak jest w tej kwestii sztywnych wytycznych, jednak nasze doświadczenie umożliwia nam na podanie Klientom informacji, która ułatwia im decyzję co do dalszego rozwoju sprawy.