Wibroterapia. Urządzenia firmy Vitberg – opinie

Wibroterapia. Urządzenia firmy Vitberg – opinie

Uzyskaj więcej informacji o Vitberg opinie

Z roku na rok terapia wibracjami znajduje uznanie w coraz to nowych dziedzinach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Mało kto jednak ma świadomość, iż w to właśnie w Polsce wytwarzane są aparaty do wibroterapii, służące zarówno sportowcom, lekarzom i fizjoterapeutom, jak i zwykłemu Kowalskiemu .

Vitberg – całkowicie polskie urządzenia do terapii wibracjami

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ odbywa się w fabryce w Nowym Sączu. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, między innymi na: wykrawalnię, szwalnię, montownię i dział elektroniki. Zaprojektowanie aparatu trwało wiele lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne elementy poddawane są odpowiednim testom. Poszycie urządzenia szyte jest ze skóry ekologicznej, wykorzystywanej w przychodniach i szpitalach, ponieważ jest mocna i łatwo ją dezynfekować.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnej kliniki

Z urządzeń firmy Vitberg składających się z urządzenia bazowego, pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno w zaciszu domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do swojej oferty produkcję foteli oraz kozetek, których celem jest właściwe ułożenie pacjenta w czasie sesji terapii wibracyjnej.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]