Wibroterapia po polsku – o historii urządzeń marki Vitberg

Wibroterapia po polsku – o historii urządzeń marki Vitberg

Skieruj się na innpoland.pl, aby odnaleźć szczegółowe informacje o marce Vitberg

Zapoznaj się z wywiadem portalu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg specjalizującej się w produkcji urządzeń do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj ewolucję firmy, która zajęła się tematem wibroterapii ćwierć lat temu i od tego czasu z pozytywnym skutkiem ulepsza swoje produkty.

Zestawy marki Vitberg – opinie pacjentów są najważniejsze

Wibroterapia znana jest w medycynie od ponad 100 lat, natomiast wytężone badania nad tą metodą profilaktyki trwają niespełna od czterdziestu lat. Wibroterapia może być alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które pomagają szybciej, jednak mają działanie krótkotrwałe i są ingerują w równowagę chemiczną organizmu człowieka. Firma Vitberg wyprodukowała już ponad 250 tysięcy aparatów, które spotkały się z pozytywną opinią klientów. Moduły RAM Vitberg+ mogą być stosowane podczas regeneracji mięśni sportowców, są jednak również dedykowane do użytkowania w domu.

Firma Vitberg założył 52 placówki na terenie kraju, w których można wypróbować aparat i przekonać się o jego efektywności. Co 3 pacjent Poradni Vitberg wyraża chęć posiadania takiego aparatu na własność. Z myślą o nich marka Vitberg nieustannie pracuje nad modernizacją swoich produktów.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]