Urządzenia Vitberg – wibroterapia lecznicza i profilaktyczna

Urządzenia Vitberg – wibroterapia lecznicza i profilaktyczna

Poszukujesz więcej informacji o marce Vitberg? Skieruj się na portal.abczdrowie.pl/wibroterapia-bezpieczna-metoda-na-dobre-zdrowie

Na czym polega wibroterapia i jak wpływa na organizm człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych dolegliwości? Czy można kupić urządzenia do wibroterapii do domowego użytku? Dowiedz się wszystkiego na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, opierająca się na aktywacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez odpowiednie urządzenie impulsu mechanicznego. Na działanie wibracji można wystawić całe ciało albo skupić się na jednym jego fragmencie. Korzystanie z wibroterapii polecają lekarze medycyny sportowej, rehabilitanci i fizjoterapeuci.

Wibroterapia pomaga podnieść kondycję organizmu na różny sposób: pomaga w leczeniu dolegliwości urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, a nawet może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania urządzeń do wibroterapii uspokajają i łagodzą stres, ułatwiają odprężenie pacjenta, usprawniają krążenie w kończynach dolnych, a także wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystuje się w profilaktyce objawów zawału serca oraz miażdżycy.

RAM Vitberg+ – zestaw do terapii wibracjami rodzimej produkcji

Zainteresowanie terapią wibracjami wzrasta z roku na rok, jednakże pacjenci chcą używać urządzeń do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Do takich osób skierowana jest oferta rodzimej firmy Vitberg, produkującej zestaw RAM Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość sprawdzenia swoich urządzeń w sieci poradni, rozsianych na terenie kraju.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]