Urządzenia Vitberg do wibroterapii – opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe”

Urządzenia Vitberg do wibroterapii – opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe”

Szukasz wiadomości o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o rozmaitej częstotliwości, może znacznie poprawić komfort życia pacjentów skarżących się na bóle nóg, kręgosłupa czy szyi. Urządzenia masujące rodzimej marki Vitberg zostały stworzone z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Moduły Vitberg – działanie i konstrukcja

Moduły do wibroterapii RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który złożony jest z modułu bazowego (koniecznego do pracy całości zestawu), 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, a także będzie służył do walki z objawami stresu i do relaksacji.

Urządzenie złożone jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Użyte materiały i komponenty w większości są produkowane nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy wybrać właściwy poziom natężenia drgań. Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ posłuży zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]