Urządzenia do wibroterapii Vitberg – nie tylko dla zawodowych sportowców

Urządzenia do wibroterapii Vitberg – nie tylko dla zawodowych sportowców

Uzupełnij swoje wiadomości o marce Vitberg

Nieważne czy jesteś Panią domu czy wyczynowym sportowcem, zapewne urządzenie RAM Vitberg+ może przyczynić się do poprawy jakości Twojego życia. Zobaczmy wspólnie miejsce, gdzie wytwarzane są aparaty do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia marki Vitberg – poznaj opinię Mistrza Świata w kickboxingu

Towarzysz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu oraz Pani Bogusławie w trakcie ich odwiedzin w centrali firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im aparaty do wibroterapii tej marki. Stres, regeneracja organizmu po wyczerpujących sesjach treningowych, spowolniony metabolizm czy bolące biodro – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały zaprojektowane urządzenia do wibroterapii.

Vitberg – kilka słów o firmie

Firma Vitberg jest rodzimym producentem modułów do wibroterapii, która w rezultacie wieloletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała autorski produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Urządzenia są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z polskich elementów, a wszystkie ich części składane są ręcznie. Firma dba o ścisłą kontrolę jakości, dlatego przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. Z myślą o swoich pacjentach, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieustannie ulepsza oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami i procesami powiazanymi z wibroterapią.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]