Pracownia Wibroterapii na AWF w Krakowie – Vitberg

Pracownia Wibroterapii na AWF w Krakowie – Vitberg

Potrzebujesz wiadomości o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

W 2018 r. na krakowskim AWF-ie zainicjowano działanie pierwszej Pracowni Wibroterapii. Projekt zaistniał przy partycypacji firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Zajęcia dydaktyczne i badania z urządzeniami marki Vitberg

Pracownia Wibroterapii powstała z zamiarem prowadzenia badań naukowych nad oddziaływaniem terapii wibracjami na organizm ludzki. Prowadzone w niej będą także zajęcia dydaktyczne dla studentów AWF-u z dziedziny kosmetologii, fizykoterapii i odnowy psychosomatycznej. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+, w które wyposażona jest pracownia, posłużą również do regeneracji zawodników. krakowskiej pracowni przyczyniła się do tego, że moduły Vitberg zaczęły testować AWF-y w Warszawie i w Gdańsku.

Do jakich badań przyczynią się urządzenia marki Vitberg?

W przyszłości wyniki testów mogą pomóc w optymalizacji treningów sportowców czy modernizacji terapii pacjentów. Zapewne w Pracowni Wibroterapii będą przeprowadzane badania z dziedziny fizjologii i biochemii. Obserwacji poddane zostanie oddziaływanie wibroterapii na mikrokrążenie i stany zapalne stawów. Rezultaty analiz będą konfrontowane z rezultatami uzyskiwanymi przez laboratoria z innych stron świata.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]