Poznaj proces produkcji urządzeń do wibroterapii i historię firmy Vitberg

Poznaj proces produkcji urządzeń do wibroterapii i historię firmy Vitberg

Porządna porcja informacji o marce Vitberg. Przeczytaj koniecznie!

Dowiedz się jak wygląda wytwarzanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od 21 lat para się wyrobem aparatów do wibroterapii, uchyla drzwi swojego zakładu na kanale YouTube.

Lata badań w poręcznym urządzeniu marki Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające na celu podniesienie jakości życia osób chorujących na najróżniejsze schorzenia. Pełny zestaw jest złożony z sześciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, co pozwala na poddanie całego ciała wibroterapii. Dzięki segmentacji urządzenia na odrębne moduły można dowolnie dobierać do modułu podstawowego poszczególne elementy masujące tak, by dopasować zestaw do potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i troska o szczegóły

Do produkcji aparatów marki Vitberg wykorzystywane są tylko certyfikowane elementy, w większości dostarczane od polskich wytwórców. Poszycie uszyte jest z łatwej do odkażenia skóry ekologicznej. Podczas produkcji urządzeń RAM Vitberg+ wykorzystuje się nowoczesne maszyny wysokiej jakości. Wszystkie moduły, a także ich elementy elektroniczne sterowania, składane są ręcznie, a następnie indywidualnie testowane przed przekazaniem do sprzedaży.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]