Portal „Uroda i Zdrowie” recenzuje zestaw do wibroterapii firmy Vitberg – opinie

Portal „Uroda i Zdrowie” recenzuje zestaw do wibroterapii firmy Vitberg – opinie

Na urodaizdrowie.pl/opinie-o-vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-ram-vitberg-modul-metabolizm/ znajdziesz więcej informacji o Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjęli się autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Recenzję Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm przygotowano po miesiącu korzystania z maty masującej.

Vitberg – opinia autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw firmy Vitberg jest prosty do instalacji. Dosłownie w kilka sekund po podłączeniu modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny obszaru nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje działają pobudzająco na pracę jelit. Vitberg opracował również moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie dwugłowe i czworogłowe oraz pośladkowe uda. Natężenie drgań urządzenia regulowane jest pilotem. Już po kilku dniach stosowania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie pobudzenie przemiany materii, a w efekcie – po zakończeniu 30-dniowego testu – utratę wagi.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, który można stosować również przy schorzeniach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie Polski.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]