„Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii RAM Vitberg+

„Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii RAM Vitberg+

Sprawdź więcej szczegółów o marce Vitberg na ktociewyleczy.pl

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc osobom cierpią na ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy przed monitorem? Poznaj opinię dziennikarki serwisu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii firmy Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – konkurencja dla leków przeciwbólowych?

Podczas pracy przed monitorem z czasem odczuwamy uczucie ciężkości w nogach, bóle dolnego odcinka kręgosłupa czy zesztywnienie szyi i ramion. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ćwiczeń, gdyż niedostatek czasu często staje się przeszkodą do uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te elementy ciała, w których ból staje się uciążliwy. Moduły zestawu do wibroterapii firmy Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w wibracje szyję, nogi, kolana, plecy lub biodra. Terapia wibracjami nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale również relaksuje, co owocuje zmniejszeniem poziomu stresu i spokojniejszym snem. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm pomagający w odchudzaniu.

Urządzenie RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz 5 dodatkowych modułów stymulujących. Podział na moduły jest ważną cechą produktów marki Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących bądź dobrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]