Blog „Polaku lecz się sam” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Blog „Polaku lecz się sam” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Skieruj się tu, jeżeli potrzebujesz szczegółowych informacji o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzję zestawu RAM Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po miesięcznym testowaniu modułu.

Vitberg – recenzja redaktora serwisu „Polaku lecz się sam”

Redaktor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ podkreśla, że zaledwie po kilku zabiegach rzadziej powraca ból odcinka szyjnego, wywołanego wielogodzinną pracą w pozycji siedzącej. Ponadto, użycie programu relaksacyjnego polepszyło także sen autora recenzji, dzięki niwelacji napięcia mięśni oraz odprężeniu ciała.

Autor bloga „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy używaniu zestawów do masażu wibracyjnego marki Vitberg ważna jest cykliczność zabiegów, gdyż wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Za zestawem RAM Vitberg+ przemawia także łatwość instalacji, jego estetyka, wysoka jakość wykonania oraz fakt, że jest to produkt rodzimego producenta. Osobom zastanawiającym się nad kupnem całego zestawu (lub tylko poszczególnych jego części) rekomenduje się sprawdzenie mat masujących w placówkach Vitberg obecnych na terenie całej Polski.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]