Dalsze informacje o badaniach operatorów Bielsko Biała na http://www.bielskobadania.pl/zakres-uslug/
Są niezbędne jeśli chcemy sprawdzić, czy określony człowiek jest wstanie pracować jako operator widlaka tudzież innego pojazdu. Mimo, że wielu badanych się ich boi, jeśli nie mamy problemów psychicznych, ich zaliczenie nie powinno przyprawić nam jakichkolwiek trudności. Jak więc wyglądają badania operatorów urządzeń? Czego należy się po nich spodziewać?
Jak wyglądają badania operatorów?
W początkowej części testu kandydat uzupełnia przygotowany przez specjalistę kwestionariusz. Musi w nim odpowiedzieć na pytania dotyczące działania w różnych, zwykle ekstremalnych przypadkach. Po przeczytaniu odpowiedzi potencjalnego kierowcy, specjalista będzie potrafił stwierdzić, czy odpowiednio reaguje na stres oraz ocenić jego inteligencję i zdolności interpersonalne. Zawartość formularza zależy od tego, jaki zawód wybrał starający się o uprawnienia. Ten etap badania operatorów często wywołuje duży niepokój, jednak jej przejście nie jest niewykonalne.
Badania operatorów na przyrządach
Ostatnia część badania operatorów odbywa się z wykorzystaniem odpowiednio opracowanych przyrządów. Poszczególne zadania badają takie cechy jak refleks oraz podejmowanie decyzji w trudnych sytuacjach. Powinniśmy wiedzieć, że w niektórych sytuacjach ten element badań może się nie odbyć. Tak się stanie, jeśli ubiegający się o uprawnienia w rozmowie nie będzie krył złego nastroju albo badanie udowodni, iż przed odwiedzeniem przychodni wypił alkohol. Badanie może zostać wtedy przełożone albo – gdy powodem jest alkohol – również odwołane.
Dane firmy:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała
Mob.: 608 315 680
E-mail:
[email protected]