„ABC Zdrowie” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

„ABC Zdrowie” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Skieruj się tutaj po więcej informacji o Vitberg opinie

Poznaj wyniki testu redakcyjnego urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjęła się dziennikarka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu „ABC Zdrowie”

Zbadano funkcjonowanie pełnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z sześciu aktywnych modułów oraz dodatkowych elementów czyniących eksploatację przyrządu znacznie wygodniejszą. W aparacie częstotliwość wibracji jest regulowania – dostępne są 4 poziomy, z czego ostatni dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na przeprowadzenie zabiegów na łydkach, stopach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeżeli chcemy rozszerzyć funkcjonalność urządzenia i dopasować je do indywidualnych preferencji, konieczne będzie dokupienie modułu: Biodra, Metabolizm, Nogi, Szyja lub Kolana. Przy użyciu tych elementów można efektywnie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, zapobiegać bólom kolan i łydek, łagodzić drętwienie karku, przeciwdziałać migrenom, jak również wspomagać odchudzanie.

Zabiegi rehabilitacyjne z zestawem RAM Vitberg+ trwają pół godziny i można je wykonywać w profesjonalnych gabinetach oraz domach opieki, jednak pozwalają także na używanie ich we własnym domu.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]