Kurs rysunku – zdobądź nowe umiejętności

Kurs rysunku – zdobądź nowe umiejętności

Szukasz szczegółowych wiadomości o kursie rysunku? Świetnie trafiłeś! Wejdź tutaj

Lubisz rysować i chcesz nabyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i pragniesz zdać egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pozwoli Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o indeks wymarzonej uczelni w kraju, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują życzliwą atmosferę oraz najlepsze rezultaty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej w każdy dzień pracowni, a także porad online.

Kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla pasjonatów, którzy pragną realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak malarstwo albo grafika. Z kursów tego typu korzystają także osoby zainteresowane digital designem, architekturą wnętrz czy wzornictwem przemysłowym. Doskonałym pomysłem na wykorzystanie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje również kurs przygotowujący na ASP, rysunek dla młodzieży 13-16, digital painting oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy natrafi warsztaty stosowne do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto w nim uczestniczyć?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może pragniesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co na pewno zaowocuje w przyszłości. Kursy prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko służą radą, ale także inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Dane firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]