Kurs rysunku architektonicznego dla przyszłych studentów architektury

Kurs rysunku architektonicznego dla przyszłych studentów architektury

Szukasz unikalnej oferty kursu rysunku architektonicznego? Nie wahaj się! Zajrzyj tutaj

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ sporo elementów – w głównej mierze fakt, iż są to niezwykle interesujące studia oraz perspektywa wysokich zarobków i angażującej pracy po uzyskaniu dyplomu. Żeby dostać się na architekturę należy jednak nie tylko wykazać się wiedzą dotyczącą najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale także umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi warto odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotowanie do egzaminu

Uczniowie, którzy uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego mogą liczyć na kompleksowe przygotowanie do egzaminu na studia. Oferta jest adresowana do osób posiadających co najmniej podstawowe zdolności rysowania. Zajęcia trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom praktyczne wiadomości dotyczące kompozycji i perspektywy, jak również architektonicznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. Podczas szkolenia przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – historia sztuki i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale także porady zawodowców, które pozwolą przyszykować się lepiej do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak sporządzić dobre portfolio na każdy uniwersytet (na przykład te w Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Warszawie lub za granicą). Kursanci mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego dowiedzą się, co czeka ich w przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich uczniów lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się niezbędna na egzaminie i w toku studiów.

Dane firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]