Męska moda ślubna – gdzie znaleźć inspiracje?

Męska moda ślubna – gdzie znaleźć inspiracje?

Ślub to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego nowożeńcy zwracają ogromną wagę do oprawy wesela. Istotną kwestią jest ubiór – nie tylko panna młoda, ale także pan młody musi wyglądać modnie i elegancko. Męska moda ślubna ma wiele odsłon.
Mężczyźni nie są obecnie skazani na jeden rodzaj garnituru, a moda męska ślubna podlega podobnym przemianom, co damska. Klasyczny strój z pewnością odda podniosłość chwili, lecz często wzbogaca się go folkowymi bądź graficznymi elementami. Należy pamiętać, że garnitur czy frak powinien pasować do osobowości pana młodego, aby nie czuł się on w nim jak w przebraniu.

Męska moda na ślub – najpopularniejsze współczesne trendy

Spodnie garniturowe, marynarka, krawat, koszula… nawet prosty strój pana młodego zawiera wiele elementów. Jednym z nich, który ostatnimi czasy wraca do łask i ślubna moda męska nie mogłaby się obecnie bez niego obyć, jest kamizelka. Wygląd modnej kamizelki nawiązuje do dawnej elegancji, lecz może kontrastować barwą z tkaniną garnituru. Jeśli chodzi o garnitur, do mody wracają zestawy w kratę, oddające hołd stylowi retro, lecz z tej inspiracji czerpie cała moda męska. Ślub w klimacie boho lub rustykalnym będzie idealną okazją na pokazanie się w garniturze w kratę. Kolejnym modnym elementem są szelki – brązowe wyglądają bardzo elegancko.

Moda ślubna męska – gdzie znaleźć inspiracje?

Dobór elementów stroju ślubnego może wydawać się skomplikowanym zadaniem, lecz z pomocą przychodzą portale internetowe w całości poświęcone przygotowaniom do ślubu i wesela, ukazujące najnowsze trendy oraz pełne porad dla przyszłych nowożeńców. Ślubna moda męska zajmuje pokaźną część wspomnianych serwisów.