Łatwa personalizacja i integracja płatności – o sklepach WooCommerce

Łatwa personalizacja i integracja płatności – o sklepach WooCommerce

Potrzebujesz więcej informacji o tworzeniu sklepów internetowych? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na wpmagus.pl.

Prowadzisz firmę i pragniesz poszerzyć jej działalność o sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPressie, ale także jeżeli nie posiadasz żadnej strony internetowej i startujesz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest doskonałym wyjściem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – atuty tej wtyczki

Z uwagi na to, jak dużą popularnością cieszą się strony projektowane z wykorzystaniem WordPressa, łatwo dojść do wniosku, iż w mgnieniu oka pojawiła się wtyczka dająca możliwość na postawienie sklepu internetowego na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem tak nazywa się owa wtyczka, posiada mnóstwo zalet. Podobnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można bez trudu spersonalizować z używając płatne bądź bezpłatne motywy, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod kątem rozmaitych wyszukiwarek, co sprawia, że jest większa szansa na pozyskanie pozycji w Top10 w wynikach organicznych, a w rezultacie szybciej dać się znaleźć szerszej grupie odbiorców. Dzięki instalacji odpowiednich wtyczek rozrasta się też funkcjonalność sklepu. Łatwo można w nim uruchomić bramki płatności i zaoferować użytkownikom zlecenie przelewów za towary np. za pośrednictwem DotPay.pl albo PayU.pl. WooCommerce umożliwia również analizę danych sprzedaży (generowanie różnego typu statystyk) oraz podpięcie z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – tylko niezbędne wtyczki

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce rekomendujemy zlecić ekspertom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale także zadbają o instalację wyłącznie wypróbowanych, potrzebnych wtyczek, bezpieczeństwo sklepu i prawidłową semantykę jego kodu. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści utworzą też blog, na którym w prosty sposób można informować klientów o nowościach oraz promocjach albo publikować rozmaite porady i omówienia oferowanych w sklepie artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]