Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Zleć pozycjonowanie stron Kraków.

Ogólna dostępność internetu oraz prostota korzystania z niego do wyszukania potrzebnych usług i artykułów doprowadziła do tego, iż każde przedsiębiorstwo pragnie aktualnie zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo założenie strony www nie zagwarantuje, iż klienci nas znajdą – najważniejsza jest wszak widoczność na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Wiele mniejszych przedsiębiorstw, które działają wyłącznie w określonym województwie albo nawet w jednym mieście, np. w Lublinie czy też w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne – przedstaw swoje usługi docelowym klientom

Internauci szukając w wyszukiwarkach usług bądź sklepów stosują na ogół frazy lokalne, to znaczy mających w składzie nazwę konkretnego miasta, jak np. “masażysta kraków”, “piekarnia kraków” lub “sklep odzieżowy kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla mniejszych firm na pokazanie swojej oferty ewentualnym odbiorcom, zamieszkującym daną miejscowość. Usługa pozycjonowania dla firm lokalnych posiada wszystkie cechy standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się w zasadzie tym, iż działania SEO skierowane są na podwyższenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, m.in. przez napisanie zoptymalizowanego pod te frazy treści, założenie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma czy pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze pozycjonowania, optymalizacji oraz tworzenia stron www od ponad dekady. Przez te lata do głębi poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu regionalnym biznesom podnieść widoczność ich stron i dotrzeć do nowych odbiorców. Oferujemy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie poprawę treści, optymalizację techniczną strony oraz link building. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa osobisty Account Manager, a klient może sprawdzać na bieżąco rezultaty pozycjonowania za pomocą autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Dane firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]