Zalety srebrnych kolczyków

Zalety srebrnych kolczyków

Dowiedz się, gdzie zamówić srebrne kolczyki

Jednymi z najchętniej nabywanych przez Polki elementów są zdecydowanie srebrne kolczyki. Są idealne na każdą sytuację – niezwykle huczną i mniej oficjalną. Przekonajmy się co sprawia, że są tak rozchwytywane oraz gdzie możemy je znaleźć.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki występują w rozlicznych formach. Najpopularniejsze są lekkie wkręty, które pasują na różne wydarzenia, są dyskretne, a równocześnie stylowe. Równie popularne są długie kolczyki, które wspaniale wydłużają szyję. Są ozdobione kosztownymi kamieniami albo zupełnie proste. Błyskotki wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co nierzadko dzieje się w przypadku ozdób z tworzyw sztucznych. Najbardziej oryginalne kolczyki uzyskano techniką oksydowania, więc wybierając je sprawdźmy cechy probiercze oraz technikę ich wykonania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze jak nowe

Srebrne kolczyki należy dokładnie czyścić i na bieżąco eliminować śniedź, żeby stale prezentowały się perfekcyjnie. Należy przecierać je co jakiś czas miękką gąbeczką wykonaną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalistyczne środki czyszczące, a nieużywane kolczyki przechowywać w zamkniętych pokrowcach. Nie stosujmy natomiast babcinych technik pielęgnacji, typu szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Takie substancje niezwykle naruszają miękką powłokę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Najlepszy wybór kolczyków jest na pewno w e-sklepach, które gwarantują ekspresowe doręczenie i przeróżne promocje. Ponadto zakupy internetowe to niebywały komfort, który na pewno docenią w szczególności zapracowane kobiety.