Wygodne i piękne kolczyki na biglach

Wygodne i piękne kolczyki na biglach

Zainteresowany kolczyki bigle? Zajrzyj tu.

Kolczyki to nie tylko ozdobne kamienie i inne materiały. Istotne są bowiem nie tylko ich wzory, ale też walory praktyczne – kolczyki, jakich nie nosi się wygodnie niewątpliwie rzadko będą wyjmowane z opakowania. Dlatego wybierając biżuterię powinniśmy dowiedzieć się, który rodzaj zapięcia mają. Rozmaitość zapięć jest rzecz jasna ogromna – wciągane, klipsy oraz bigle. Który typ będzie najlepszym pomysłem? Warto na przykład postawić na kolczyki na biglach – są bowiem komfortowe i doskonale się prezentują.

Kiedy dobrać kolczyki na biglach?

Kolczyki na biglach rekomendowane są przede wszystkim dla pań o lekko kwadratowej twarzy – są długie, więc dodają twarzy ostrości. Świetnie będą również wyglądały na okrągłej twarzy – zwłaszcza, jeśli postawimy na kolczyki z biglami z długim korpusem. Warto oczywiście zaznaczyć, iż klientki o trochę odmiennej buzi również mogą zakładać kolczyki na biglach – wystarczy, że znajdą właściwy model.

Kamienie na biglach ze szlachetnymi kamieniami

Kolczyki na biglach produkowane są z rozmaitych kamieni – wszystko zależne jest od kosztów ich wydobycia oraz fantazji twórcy. Szczególną popularnością cechują się niewątpliwie kolczyki na biglach z turkusem, kryształami i minerałami sztucznymi – między innymi z chalcedonem. Jakie warto wybrać? To sprawa własnych preferencji – czasem korzystniej prezentować się będą kolczyki z turkusem, kiedy indziej lepiej zda egzamin kamień sztuczny, zatem kupno kolczyków należy przeanalizować samodzielnie.

Dane firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]