Srebrne kolczyki z cyrkoniami

Srebrne kolczyki z cyrkoniami

Skieruj się tutaj, aby zamówić kolczyki z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami to stylowy podarunek dla eleganckiej pani. Tego typu świecidełka idealnie harmonizują się z kolczykami wyprodukowanymi ze srebra. Sprawdźmy więc, w jaki sposób dobierać dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – czym się charakteryzują

Cyrkonie to syntetyczne kamienie szlachetne, posiadające niepowtarzalne cechy estetyczne. Mienią się pod wpływem światła szlachetnym lśnieniem, są odpowiednio wyszlifowane oraz bezbarwne. Mogą wspaniale imitować szlachetne kryształy, używane są zatem jako element zdobniczy. Istnieją też zabarwione odmiany cyrkonii – poprzez zastosowanie odpowiednich komponentów można otrzymać poniższe kolory: błękitny, czerwony, seledynowy, orzechowy. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako upominek z okazji urodzin lub na Gwiazdkę.

W jakich sklepach nabędziemy kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym szeroko wykorzystuje się cyrkonie, przede wszystkim w kompozycjach ze srebrem. Te piękne ozdoby są mocne i wytrzymałe na czynniki mechaniczne, co sprawia, że znakomicie pasują do srebrnych pierścionków, tzw. nausznic, a także zawieszek. Gdzie dostaniemy ozdoby z cyrkoniami? Szeroki wybór proponują sklepy internetowe, gdzie możemy zamówić niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i obrączki w zróżnicowanych rozmiarach i świetnych cenach. Bez wychodzenia z domu mamy wymarzoną i piękną biżuterię. Polki często wybierają minimalistyczne kolczyki, chociaż popularne są również te różnorodnie upstrzone cyrkoniami.