Kolczyki serca – kilka porad na początek

Kolczyki serca – kilka porad na początek

Więcej informacji o kolczyki srebrne serduszka.

Kolczyki serca są jednym z najchętniej wybieranych rodzajów biżuterii damskiej i dziecięcej – pasują na wszelkie okazje, doskonale uwydatniają urodę, są także idealnym pomysłem na podarunek. Jakie formy kolczyków dostępne są w sprzedaży? Z czego z reguły są wykonane kolczyki serduszka?

Kolczyki serca – dla dorosłych i dzieci

W jubilerstwie często wykorzystuje się motywu serca. Stanowi on podłoże do wytwarzania kolczyków tak dla kobiet, jak i dla dzieci. Kolczyki serduszka bywają bardzo delikatnym dodatkiem do wielu stylizacji. Wytwarza się je zarówno w formie modeli wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi typ kolczyków jest najczęściej wybierany na niezobowiązujące okazje – nakładamy je na co dzień albo do pracy. Kolczyki sztyfty nie dominują stylizacji, jedynie w niezauważalny sposób akcentują prawdziwą urodę kobiety. Tymczasem długie kolczyki serca mogą być wykorzystywane do optycznego wyszczuplenia twarzy i wysmuklenia szyi. Takie kolczyki nadadzą się na romantyczne kolacje, wielkie wyjścia czy wesela i świetnie łączą się one ze stylowymi kreacjami. Kolczyki serduszka dla dziewczynek sprawdzą się z kolei zarówno podczas Pierwszej Komunii świętej, jak i w szkole.

Kolczyki serca – idealny upominek dla ukochanej kobiety

Na rynku dostępne są kolczyki serca wyprodukowane ze srebra oraz złota. Popularne są również kolczyki pozłacane – niedrogie, a przy tym wyglądają nadzwyczaj wspaniale. Zarówno kolczyki wiszące, jak i sztyfty mogą być ozdobione kamieniami drogimi, np. cyrkoniami, które zaakcentują piękno właścicielki. W sklepach nabędziemy kolczyki serca w kolorze błękitnym czy szafirowym, a także modele emaliowane. Biżuterię ze wzorem serca można dać w prezencie bliskiej osobie, m.in. na Dzień Matki, rocznicę ślubu tudzież z mnóstwa innych przypadków. Wręczone kochanej osobie – matce, żonie lub narzeczonej, kolczyki serca będą wiecznie przypominać o łączącej was więzi, miłości i szacunku.

Dane firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]