Elegancka i niedroga srebrna biżuteria

Elegancka i niedroga srebrna biżuteria

W tym miejscu zaopatrzysz się w biżuterię srebrną

Jest z człowiekiem od tysięcy lat i mimo dostępności różnych nowych wzorów, naprawdę mało się zmieniła. Biżuteria nadal odgrywa identyczną rolę – jest swoistą ozdobą ciała i pozwala na wyrażenie własnego ja. Nic zatem dziwnego, iż biżuterię równie chętnie noszą panie i panowie, maluchy i ich rodzice, ludzie z rozmaitych grup społecznych. Bez względu na to, jakie projekty lubimy, niemal za każdym razem biżuteria jest wykonywana z tych samych surowców – zazwyczaj ze srebra. Dlaczego więc srebrna biżuteria jest tak często kupowana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby posłużyły co najmniej kilka dziesięcioleci?

Dlaczego warto wybrać srebrną biżuterię?

Najważniejszym plusem srebrnej biżuterii okazuje się na pewno to, że jej stosowanie daje szansę ustrzec się wielu dolegliwości. Srebro jest antybakteryjne, zatem noszenie srebrnej biżuterii jest zalecane osobom, które w ostatnim czasie przekłuły ciało. Nie wolno zapomnieć także o jego atrakcyjności, która łączy się ze stosunkowo niewielkimi cenami.

Konserwacja srebrnej biżuterii

Srebro posłuży wiele czasu, ale należy prawidłowo je konserwować. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – łatwo ją porysować albo uszkodzić w zetknięciu ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna też być myta w wodzie ze spirytusem lub sokiem z cytryny. Trzeba trzymać ją w pudełku z miękką wyściółką – unikniemy wówczas uszkodzeń.

Dane firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]