Biżuteria z koralem

Biżuteria z koralem

Kup biżuterię z koralem na http://tinyurl.com/ycyvkbso

Nazwa koral pochodzi od hebrajskiego słowa “gord” oznaczającego amulet. Dało to początek wierzeniom, iż jest wzbogacony we właściwości ochronne. Osoby posiadające biżuterię z koralem, strzeżone są przed złą energią i złymi duchami. Ponadto, koral wycisza osoby zestresowane i wzburzone. Symbolizuje siłę i często nazywany jest także drzewem oceanów. Poświęcony mitologicznej bogini Wenus, wzbudzał uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – ekskluzywny dodatek

Zwykło się mawiać, że najpiękniejszą biżuterią kobiety jest jej promienny uśmiech. Nie ulega jednak wątpliwości, że elegancka, właściwie dopasowana biżuteria doskonale sprawdza się jako uzupełnienie stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem będąc delikatną i drobną, nadaje niekrzykliwego charakteru, dlatego też świetnie pasuje do casualowych kreacji, jak i również na ważne uroczystości. Kamień korala występuje kolorach: różowym, czerwonym oraz niebieskim.

Biżuteria z koralem – działanie lecznice

Pozytywnego wpływu biżuterii z koralem dopatruje się również w sferze medycznej. Kamień korala oddziałuje na układ krwionośny, rozgrzewając i ożywiając organizm. Barwa koralu blednie, kiedy organizm jest niedożywiony i cierpi na niedokrwistość. Biżuteria z koralem zalecana jest przede wszystkim osobom młodym. Reguluje cykl menstruacyjny i korzystnie oddziałuje na polepszenie płodności. Osoby zestresowane i szybko wpadające w gniew, mogą liczyć na jego działanie hamujące. Uznaje się, iż nosząc biżuterię z koralem, można liczyć na stabilne życie , bez leków.

Dane firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]