Właściwe oznakowanie budynków – tabliczki na drzwi

Właściwe oznakowanie budynków – tabliczki na drzwi

Nie szukaj już więcej! Tutaj kupisz tabliczki na drzwi.

W każdym budynku znaleźć można wiele najróżniejszych pokoi, które mają większe bądź mniejsze znaczenie. Sprawne poruszanie się po nich – nie tylko ludziom z zewnątrz, ale również osobom , które wykonują swoje obowiązki w danym obiekcie – umożliwiają najróżniejsze tabliczki na drzwi. Ich wybór jest obecnie naprawdę szeroki. Jakiego typu tabliczki na drzwi można kupić? Czym cechują się te , które cieszą się największą popularnością?

Tabliczki na drzwi – gdzie są wykorzystywane?

Właściwe oznakowanie obiektu ma wpływ na przejrzystość jego działania. I nie ma tu znaczenia czy chodzi o przedszkole, sklep, urząd czy biuro – prawidłowe oznaczenie pomieszczeń umożliwia szybkie odnalezienie sali, która na dany moment jest naszym celem. Taka sytuacja ma miejsce między innymi w szpitalu oraz szkole. W przypadku urzędów, biur i banków tabliczki na drzwi ułatwią odnalezienie pokoju, w którym dyżuruje potrzebna nam w danym momencie osoba. Szczególnie popularne są tabliczki na drzwi, w których można dowolnie wymieniać znajdujący się na nich napis. Dzięki temu w sytuacji, gdy przykładowo w urzędzie dochodzi do zwolnienia pracownika, opis na tabliczce można bez większych problemów wymienić. Pozwala to w konsekwencji zaoszczędzić naprawdę dużą ilość pieniędzy – nie trzeba bowiem wydawać pieniędzy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – w jakich sytuacjach są jeszcze wykorzystywane?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez żadnych trudności odróżnić pomieszczenia o charakterze ogólnodostępnym od tych, które przeznaczone są jedynie dla załogi danej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pokoje socjalne, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te miejsce, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie powinny wchodzić. Stosując tabliczki na drzwi, można też oznaczyć punkty, w których nie wolno palić. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, są obecnie bardzo popularne. Często na tych tabliczkach w miejscu napisu znajduje się skreślony symbol papierosa. Dla niemałej grupy osób przekaz takiego rodzaju znaku jest więc naprawdę jasny. Nie zapominajmy także, iż tabliczki informacyjne wiesza się również przy wejściu do obiektów, które wyposażone są w ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

Dane firmy:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]