Nowoczesna telewizja – wzmacniacz szerokopasmowy

Nowoczesna telewizja – wzmacniacz szerokopasmowy

Chcesz zamówić wzmacniacz szerokopasmowy? Wejdź na telmor.pl/Produkty/Wzmacniacze-szerokopasmowe

Wzmacniacz szerokopasmowy to innowacyjne urządzenie służące operatorom TVK. Zostało ono zaprojektowane w celu wzmacniania i ustabilizowania mocy sygnałów kierowanych do poszczególnych odbiorników. W którym miejscu znajduje się wzmacniasz szerokopasmowy i co go wyróżnia?

Wzmacniacz szerokopasmowy – znakomity sygnał

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych pracują z reguły w przedziale 30 Hz – 1 GHz. Świetnie redukują różne awarie emitowane najczęściej przez internet bezprzewodowy oraz umożliwiają odtwarzanie treści zwrotnych. Zazwyczaj umieszczone są w budynkach, aby dostarczać sygnał bezpośrednio. Rozwiązania tego typu zasilane są zdalnie lub lokalnie, co sprawia, że ich lokalizacja nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Transmitowany sygnał jest znakomity, a eksploatacja sprzętu nieskomplikowana. Sprzęty te wyróżniają się wysokim poziomem wyjściowym – oscylującym od 123dBuV. Poziom może być różny, w zależności od wykorzystywanego urządzenia.

Wzmacniacz szerokopasmowy – energooszczędność

Konfiguracja wzmacniacza szerokopasmowego nie nastręcza trudności. Wykorzystuje się do tego celu moduły WHX-823 lub moduły WHX-923. Wzmacniacze posiadają też wbudowaną ochronę przed spięciami pochodzącymi z linii, dzięki czemu są wyjątkowo praktyczne. Nowoczesne modele wyposażono w profesjonalny filtr ingresu. Optymalny koszt inwestycji sprawia, że wzmacniacze szerokopasmowe są bardzo popularne i dostarczają abonentom znakomitą siłę sygnału w warunkach domowych. Niezaprzeczalną zaletą jest także energooszczędność na poziomie do <5,5W.

Dane firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]